Srbija Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


eRepublik

4 posters

Go down

eRepublik Empty eRepublik

Post by zemunac 87 Sun Dec 20, 2009 4:02 am

Erepublik je online browser strategija u realnom vremenu,kopija realnog sveta,sa drzavama medju kojima je i Srbija.Stvaranjem eGrađana sticete mogucnosti napretka kao vojnik,politicar,preduzetnik ili novinar.Postavsi eGradjanin eSrbije,pridruzicete se hiljadama vasih sunarodnika koji vec rade na poboljsanju svoje zemlje.eSrbija je trenutno druga zemlja po broju stanovnika u eSvetu i jedna je od vodecih vojno-ekonomskih sila u eRepubliku.
Posebna poslastica ove izuzetno kompleksne igre su politika i ekonomija.Napretkom na politickom planu mozete postati kongresmen,predsednik stranke ili cak predsednik drzave!!!Spoljno-politicki odnosi su takodje veoma kompleksni,pocevsi od raznih ugovora,preko odbrambenih paktova sa drugim zemljama pa sve do vojnih alijansi (eSrbija je clanica FENIX alijanse zajedno sa Rusijom,Madjarskom,Indonezijom...).Najljuci neprijatelji su nam,naravno,nase zapadne komsije sa kojima smo u ratu vec mesecima.eHrvati su okupirali mladu eSrbiju po njenom nastanku a sada je doslo vreme osvete!Pridruzi se i ti i pomozi svojoj zemlji!SRBIJA TE ZOVE!!!Molim vas da se registrujete preko http://www.erepublik.com/en/referrer/Zemunac+87 ovog linka i pomognete eSrbiji da postane najmoćnija sila eSveta!!!Ja sam u igri Zemunac 87,dodaj te me i pitajte sta vam nije jasno ;)

zemunac 87
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Posts : 2
Reputation : 0
Join date : 2009-12-20

Back to top Go down

eRepublik Empty Re: eRepublik

Post by Nemus Sun Dec 20, 2009 3:44 pm

Ja bi se uclanio ali nzm kako ona funkcionise :)

Nemus
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Posts : 14
Reputation : 0
Join date : 2009-08-11

Back to top Go down

eRepublik Empty Re: eRepublik

Post by zemunac 87 Sun Dec 20, 2009 6:03 pm

to ti je praktično kopija realnog života...svaki dan radiš,treniraš i jedeš hleb koji kupuješ na marketu...ka dostigneš nivo 5 moćićeš da ratuješ (kad zaratimo sa hrvatima :D ),a dok se to nedesi ima još ratova u kojima učestvuje i srbija...sa nivoom 6 dobijaš 5 golda,oni ti tad neće biti potrebni,ali nemoj da ih menjaš u rsd jer će ti trebati kasnije ;)...da dostigneš nivo 6 treba ti oko 5 dana...počni da igraš i neodustaj slobodno pitaj sve što ti nije jasno...nepostoje glupa pitanja,postoje samo glupi odgovori...i naravno neodustaj potrebno nam je što više srba u igri da bi bili što jači kao nacija...priznajem prvih nedelju dana je dosadno jer samo treniraš i radiš ali vremenom postaje zanimljivo...link za ragistraciju sam postavio u prošlom postu

zemunac 87
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Posts : 2
Reputation : 0
Join date : 2009-12-20

Back to top Go down

eRepublik Empty Re: eRepublik

Post by Miha_NSK Mon Dec 21, 2009 1:05 am

Ajd ja cu se reg sutra,pa polako cu da krenem :D
Miha_NSK
Miha_NSK
Administrator
Administrator

Posts : 627
Reputation : 0
Join date : 2009-05-31

Back to top Go down

eRepublik Empty Re: eRepublik

Post by jowan Sat Mar 27, 2010 2:11 pm

ej ako neko hoce kucu Q5. Cena po dogovoru

jowan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Posts : 1
Reputation : 0
Join date : 2010-03-27

Back to top Go down

eRepublik Empty Re: eRepublik

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum